OZNÁMENÍ O OBNOVENÍ PROVOZU MŠ

04.11.2020 22:55

Vážení rodiče,

oznamujeme Vám, že v pondělí 9.11. skončí naší mateřské škole nařízená povinná karanténa.

V úterý 10.11. bude OBNOVEN PROVOZ.

Před znovuotevřením budou všechny prostory v budově MŠ důkladně dezinfikovány.

Pokud si nebudete jisti zdravotním stavem Vašeho dítěte, žádáme Vás, abyste ho do MŠ nevodili. Naší prioritou je udržet MŠ v provozu. Nechceme, aby opakovaně docházelo k dalším karanténním opatřením, případně dalšímu testování Vašich dětí.

Těšíme se na Vaše děti

UPOZORNĚNÍ - PŘERUŠENÍ PROVOZU

01.11.2020 15:35

Vážení rodiče,

z důvodu výskytu nemoci COVID-19 v naší mateřské škole, je dle pokynů KHS Liberec od pondělí 2.11. PŘERUŠEN provoz. MŠ byla nařízena povinná karanténa. V případě výskytu příznaků virového onemocnění u Vašeho dítěte kontaktujte svého pediatra.

Rodičům dětí, kteří plní povinné předškolní vzdělávání, zašleme materiály k distanční výuce, které si budou moci stáhnout a vytisknout. Rodiče, kteří tuto možnost nemají, mohou si materiály vyzvednout u vchodu do MŠ.

INFORMACE PRO RODIČE, KTEŘÍ BUDOU ŽÁDAT O OČR z důvodu uzavření naší mateřské školy:

Nově nevyplňuje ředitelka MŠ (jak tomu bylo na jaře), ale rodiče vyplňují formulář sami dle návodu a metodiky.

Po vyplnění a vytištění předáte formulář svému zaměstnavateli. Nezapomeňte si zaznamenat vygenerované číslo žádosti.

Nový formulář žádosti o ošetřovné je k dispozici na e Portálu ČSSZ.

Žádat o ošetřovné bude jednodušší! Rodičům stačí vyplnit jediný formulář. Zcela nový formulář pro rodiče je kombinací žádosti o ošetřovné a výkazu péče.

O ošetřovné budete žádat za uplynulý kalendářní měsíc, tedy na začátku měsíce prosince za měsíc listopad.

V případě změn Vás budeme včas informovat prostřednictvím webových a facebookových stránek.

Helena Korecká

Já mám rád děti a mám k nim úctu,

protože jsou to lidi v tom nádherném věku,

kdy ještě každý má šanci stát se slušným člověkem.

Jan Werich

FSA – Fitstudio Sportovních Aktivit Jany Boučkové je již po čtvrtstoletí stabilním ambasadorem sportování dětí i dospělých v Libereckém kraji. Nejaktivnější jsme na Železnobrodsku a Semilsku, ale ani žádný jiný kout domovského kraje nám není dost vzdálený. Kromě aktivit spojených s profesionálním závoděním v aerobic a fitness na národní i mezinárodní úrovni – vždyť nás taky vede mistryně světa – je naší stěžejní činností práce s dětmi a mládeží. V rámci našich kurzů „Děti na startu“ a „Sportmánie“ pracujeme s dětmi od útlého věku až téměř do dospělosti. Všichni jsou bez rozdílu zapojeni do nesoutěžních – v případě zájmu i soutěžních – aktivit, které jsou kromě rozvoje pohybových dovedností rovněž účinnou prevencí nežádoucích společenských jevů. Díky týmu našich profesionálních a pravidelně vzdělávaných lektorů, nabízíme vše, nač si jen vzpomenete. Spoustu podrobných informací pak najdete na webových stránkách FSA www.FITSTUDIO.cz